Nascateringzym podstawowym zadaniem jest obsługa cateringowa przyjęć i imprez okolicznościowych, wesel, bankietów, konferencji i innych imprez. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę cateringową zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Posiadamy restaurację, w której codziennie gościmy naszych stałych klientów. Dbając o jakość usług serwujemy smaczne obiady domowe oraz coś do zjedzenia „na szybko”.

Dla uczczenia wyjątkowego wydarzenia w Twoim życiu, życiu Twoich bliskich lub w firmie podczas spotkania integracyjnego, konferencji lub innej imprezy staniemy na wysokości powierzonego nam zadania i przygotujemy coś specjalnego.

 

Naszą specjalnością jest również organizacja wesel w domach weselnych. Zorganizujemy Wasze Wesele profesjonalnie, dbając o dobry catering oraz tort weselny, wyroby cukiernicze, inne… Jeśli chcecie zadbamy takżę o oprawę muzyczną i wideofilmowanie. Zorganizowaliśmy już wiele ceremonii weselnych. Posiadamy klimatyzowaną salę i miłą obsługę kelnerską

Dlaczego warto wybrać catering w Gastro-Planiecatering 3

  • Firma posiada wieloletnie doświadczenie w cateringu, ogranizacji imprez, gastronomii
  • Zaufało nam już wiele znanych firm o nienaruszonej reputacji (patrz lista referencyjna)
  • Firma dysponuje pełnym zapleczem technicznym(nakrycia stołowe, obrusy, dekoracje etc.)
  • Gastro-plan catering oferuje obsługę swoich klientów kompleksowo, na specjalną okazję możliwe jest zamówienie okolicznościowych wyrobó cukierniczych i piekarniczych
  • Potrawy przygotowane są w oparciu o polskie produkty najwyższej jakości
  • Catering to nie wszystko, firma oferuje również obsługę muzyczną imprezy, wideofilmowanie oraz dodatkowe atrakcje na życzenie.

Wszelkie zapytania prosimy kierować przy pomocy specjalnego formularza kontaktowego, który został zamieszczony na naszej stronie internetowej.