catering (2)Urodziny, imieniny, bale sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe to nasza pasja, w której się specjalizujemy już od wielu, wielu lat. Potrafimy stworzyć przyjęcie perfekcyjne bo wiemy, jakie składniki dobrej zabawy są najważniejsze.

Pierwszym elementem, którym zaskoczymy gości to wspaniała kuchnia. Nasi kulinarni specjaliści przygotują potrawy, które będą zachwycać nie tylko walorami smakowymi, ale również piękną estetyką. Kolejnym krokiem do sukcesu jest nasza elegancka sala, która zachwyca swoim wyjątkowym stylem oraz uroczystym charakterem.

W Restauracji Trojka będziecie Państwo czuli się nadzwyczaj komfortowo i przyjemnie. Wygodne krzesła, piękna zastawa oraz profesjonalna obsługa kelnerska to elementy, które z pewnością wzbogacą każdą imprezę okolicznościową. Ostatnim, ale równie ważnym, składnikiem jest wyśmienita zabawa. Na życzenie naszych gości jesteśmy w stanie zorganizować oprawę muzyczną, przy której będziecie się Państwo doskonale bawić.

Gwarantujemy, że skomponujemy wszystkie składniki dobrej zabawy w sposób doskonały i stworzymy dla Państwa imprezę, która rozbawi i wprawi w doskonały nastrój każdą osobę.

Jeżeli nasze argumenty Państwa przekonały i chcecie Państwo zorganizować imprezę okolicznościową w Restauracji Trojka, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej.