komunieMaj i czerwiec to miesiące, w których przeżywamy uroczystości związane z przyjęciem Pierwszej Komunii Świętej. Jest to pierwsza, wielka uroczystość w życiu każdego młodego człowieka. To niezwykły dzień, który stanowi wielkie przeżycie zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. O organizacji Komunii myśli się już nawet kilka lat przed tą uroczystością. Każdy, kto choć raz uczestniczył w organizacji tej uroczystości dla swojego dziecka z pewnością wie, jak trudne i skomplikowane jest to zadanie. Na końcowy sukces składa się wiele czynników, ale najważniejszym jest dobrze wybrane miejsce wraz z wyśmienicie skomponowanym menu.

Dla rodziców, którzy planują stworzyć wspaniałą, rodziną uroczystość, nasza restauracja przygotowała specjalną ofertę komunijną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wiemy jakie elementy są ważne oraz jak stworzyć uroczystość, która sprosta wszelkim wymaganiom. Nasza piękna i przestronna sala sprawi, że Państwa goście będą się czuli u nas niezwykle komfortowo i przyjemnie.

Piękne, białe dekoracje, zdobione krzesła, cudowna zastawa oraz zdobienia na ścianach, nadadzą temu dniu wyjątkowego charakteru. Dokładamy wszelkich starań, by sala podczas przyjęcia zachwycała swoim pięknym wnętrzem i była miejscem pełnym uroku i harmonii. Jednak naszym największym atutem, który ceniony jest przez wszystkich naszych Klientów, jest pyszna i wykwintna kuchnia oraz wysiłek włożony w przygotowanie wystawnego obiadu. Kartę dań na każde przyjęcie komunijne zawsze ustalamy indywidualnie, dostosowując się do Państwa wymagań oraz oczekiwań.

Zapewniamy, że Komunia zorganizowana przez Restaurację Trojka z pewnością będzie niezapomnianą uroczystością zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia komunijnego w naszej restauracji, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, umieszczonego na naszej stronie internetowej.