dla firm

Wysoki poziom organizacji pracy, dążenie do zwiększania efektywności oraz optymalizowanie kosztów to elementy, które charakteryzują współczesne przedsiębiorstwa. Rosnące wymagania rynku oraz spora konkurencja spowodowały, że obecnie w wielu firmach pracuje się do późnych godzin.

Kierownictwo przedsiębiorstw, które chce zwiększyć efektywność pracy swoich pracowników, zapewnia w godzinach pracy obiady. Stanowi to pewnego rodzaju wynagrodzenie pozapłacowe, jak również jest czynnikiem pozwalającym zaoszczędzić czas.

Restauracja Trojka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze jest w stanie zapewnić dostawę obiadów wprost do Państwa firmy. Przygotowane przez nas posiłki z pewnością zaskoczą Państwa doskonałą jakością oraz wysokimi walorami smakowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby obiady docierały do Państwa zawsze na czas, były świeże i ciepłe.

Przedsiębiorstwa zainteresowane podjęciem stałej współpracy zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją przy pomocy specjalnie przygotowanego formularza na naszej nowej stronie internetowej.