studni_wki

W życiu każdego człowieka zdarzają się takie uroczystości, które są niezwykle wyjątkowe i ważne oraz pozostają w naszej pamięci na długie lata. Do takich uroczystości z pewnością możemy zaliczyć bal studniówkowy. Tak naprawdę jest to pierwszy dojrzały bal, w którym młodzi ludzie biorą udział. Studniówka stanowi nagrodę za wieloletnie poświęcenie się nauce, jest niejako zwieńczeniem trosk, problemów oraz radości, których nasze dzieci doświadczyły w szkole.

Studniówka powinna być należycie celebrowana, wręcz z perfekcyjną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego należy zadbać o organizację studniówki w taki sposób, który nie pozostawia wątpliwości, że była w 100% udana. Restauracja Trojka jest doskonałym miejscem na organizację tej wyjątkowej uroczystości. Posiadamy niezwykle przestronną i klimatyzowaną salę, w której wielogodzinna zabawa będzie z pewnością bardzo komfortowa. Dołożymy wszelkich starań nie tylko w kwestii przygotowania odpowiedniej oprawy, ale również zapewnienia wyjątkowo smacznych dań, które zostaną przyrządzone według naszych własnych, sprawdzonych receptur oraz podane w bardzo elegancki sposób.

Kartę menu możemy wzbogacić o smakowite niespodzianki kulinarne, o które zadba tego wieczoru nasza wyspecjalizowana kadra. Gościom możemy również zagwarantować wspaniałą oprawę muzyczną, aby ten wyjątkowy wieczór był dla wręcz doskonały!

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją balu maturalnego w naszej restauracji, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, umieszczonego na stronie internetowej.