weselaŚlub to dla każdego człowieka najważniejsze wydarzenie w życiu. Stanowi wyjątkową chwilę, w której dwoje kochających się ludzi decyduje się spędzić ze sobą resztę swojego życia. To wyjątkowy dzień, w którym każdy szczegół powinien być perfekcyjny i doskonały. Wszystkie elementy powinny komponować się w harmonijną całość, aby wydarzenie to pozostało w pamięci Państwa Młodych jak i ich gości na długie, długie lata.

Restauracja na wesele w Poznaniu

Restauracja Trojka do idealne miejsce do organizacji tej wyjątkowej uroczystości. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoki poziom satysfakcji naszych Klientów. Doradzimy w doprecyzowaniu wszelkich elementów składowych tej uroczystości, począwszy od wyboru jednej z trzech kart menu, poprzez oprawę muzyczną. Zadbamy o perfekcyjną dekorację sali weselnej oraz pomożemy w wyborze tortu weselnego.

Nasza nowoczesna sala balowa jest przestronna, dzięki czemu goście będą mogli się komfortowo bawić aż do samego rana, a doskonale zgrany zespół kelnerów sprawi, iż poczują się Państwo niczym wyjątkowi goście.

Obsługa cateringowa wesel

Elementem, który podkreśli całość będzie pyszna i wykwintna kuchnia. Nasi kucharze to doskonali specjaliści, a wydane przez nich posiłki zaskoczą wyrafinowanym smakiem oraz estetyką podania. Nie pobieramy opłaty korkowej!

Wszystkich narzeczonych, którzy są zainteresowani organizacją przyjęcia weselnego w naszym lokalu zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, umieszczonego na stronie internetowej.